Potrebujete s niečím pomôcť ? Obráťte sa na nás! Po-Pia 8:00-20:00 mob: +421918027388

Kokosová miska NATURAL

Neohodnotené
Značka: kokonat
€9,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.1.2020
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kokosvá miska Kokonat - NATURAL 

Naša kokosová miska je vyrábaná RUČNE zo škrupín kokosových orechov. Kokosové škrupiny, ktoré zostanú z potravinárskej výroby, sú opracovávané lokálnymi pracovníkmi vo Vietname, následne sú vydlabané, obrúsené a naleštené do svojej konečnej podoby. 

Miska má cca 12 - 13 cm v priemere a je približne 6 - 8 cm vysoká a pojme v objeme približne 300 - 500 ml. Je tak ideálnou na raňajkové smoothie, kaše alebo desiaty všetkého druhu či pre menšie dezerty. :-)

Rozmery, tvar a farebnosť jednotlivých misiek sa môžu líšiť, keďže aj kokosy, z ktorých sú vyrábané, sú rôzne veľké a zafarbené. Plusom je, že si môžete byť istí originalita svojej misky. Nikto nebude mať doma rovnakú!

Pri výrobe a spracovaní misiek nie sú použité žiadne chemické ani toxické látky a finálne produkty sú ošetrené a naleštené vysoko kvalitným kokosovým olejom. To znamená, že naše kokosové misky sú zdravotne nezávadné a vy si môžete dokonale užiť nový tropický zážitok z Vášho jedla.

 

Naše výrobky boli testované certifikovaným zdravotným ústavom v Českej republike pre zdravotnú nezávadnosť podľa požiadaviek Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ).

Dodatočné parametre

Kategória: Eko produkty
Hmotnosť: 0.15 kg