Vážený zákazníci, náš e-shop je zatiaľ v bežnom prevádzkovom režime, pre čo najrýchlejšie a najbezpečnejšie doručenie vašej objednávky prosím využívajte doručenie kuriérom, ktorého cenu sme zrazili na minimum. (len 3,90€ v rámci SR) Ďakujeme!

Kokosová miska RUSTIC XL

Neohodnotené
Značka: kokonat
€11,90
Vypredané
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kokosvá miska Kokonat - RUSTIC XL 

Naša kokosová miska je vyrábaná RUČNE zo škrupín kokosových orechov. Kokosové škrupiny, ktoré zostanú z potravinárskej výroby, sú opracovávané lokálnymi pracovníkmi vo Vietname, následne sú vydlabané, obrúsené a naleštené do svojej konečnej podoby. 

Miska XL má cca 14 - 16 cm v priemere a je približne 7 - 9 cm vysoká. Miska pojme v objeme približne 700 - 900 ml. Je tak ideálny na šaláty, obedové Buddha bowls, veľké porcie smoothie, kaše alebo čohokoľvek na veľký hlad. :-)

Rozmery, tvar a farebnosť jednotlivých misiek sa môžu líšiť, keďže aj kokosy, z ktorých sú vyrábané, sú rôzne veľké a zafarbené. Plusom je, že si môžete byť istí originalita svojej misky. Nikto nebude mať doma rovnakú!

Pri výrobe a spracovaní misiek nie sú použité žiadne chemické ani toxické látky a finálne produkty sú ošetrené a naleštené vysoko kvalitným kokosovým olejom. To znamená, že naše kokosové misky sú zdravotne nezávadné a vy si môžete dokonale užiť nový tropický zážitok z Vášho jedla.

 

Naše výrobky boli testované certifikovaným zdravotným ústavom v Českej republike pre zdravotnú nezávadnosť podľa požiadaviek Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ).

Dodatočné parametre

Kategória: Eko produkty
Hmotnosť: 0.2 kg