Vážený zákazníci, náš e-shop je zatiaľ v bežnom prevádzkovom režime, pre čo najrýchlejšie a najbezpečnejšie doručenie vašej objednávky prosím využívajte doručenie kuriérom, ktorého cenu sme zrazili na minimum. (len 3,90€ v rámci SR) Ďakujeme!

KONJAC špongia na pleť 100% prírodná

Tip
1 hodnotenie
€7,90
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
6.4.2020 6.4.2020 6.4.2020 6.4.2020 Zvoľte variant

Konjacová špongia - 100% prírodný produkt, ktorý sa vyrába z koreňa konjacu. Táto rastlina rastie v juhovýchodnej Ázií. K vašej pokožke je veľmi jemná a šetrná. Po namočení do vody nabobtná a zmäkne. Masírovaním tváre funguje ako jemný peeling, zbavuje pleť od odumretých buniek, čistí ju a odstraňuje nečistoty. Pokožku taktiež vyhladzuje a udržiava pružnú na dotyk. Konjacová špongia je biologicky rozložiteľná a teda aj šetrná k životnému prostrediu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka pridávaniu rôznych ílov alebo uhlia existuje niekoľko typov konjac špongie:

Biela konjac špongia – je vhodná pre všetky typy pleti
Zelená konjac špongia – je určená na normálnu, kombinovanú a mastnú pleť
Čierna konjac špongia – je špeciálne určená na mastnú pleť s akné
Ružová konjac špongia –  je určená na suchú, citlivú, dehydratovanú pleť.
 

Konjacová špongia je od prírody alkalická. Konjac obsahuje mnoho prospešných látok pre našu pleť: proteíny, sacharidy, lipidy, sodík, draslík, horčík, železo, fosfor, meď, niacín, kyselinu listovú, zinok a tiež vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C, E a D.

Extra jemnú štruktúru konjakovej špongie tvoria rastlinné vlákna, ktoré účinne ale zároveň veľmi jemne peelingujú pleť a prečisťujú póry. Denné používanie zabráni upchávaniu pórov, obnovuje jas a jemnosť pleti. Ako sa konjac špongia používa? Pred každým použitím je potrebné špongiu nechať „napučať“ pod čistou vodou. S dostatočne navlhčenou konjac špongiou masírujte pokožku krúživým pohybom pokiaľ pleť nie je čistá. Ak máte makeup, môžete použiť aj prostriedky na čistenie tváre (mydlo, čistiaci gél). Po použití špongiu dôkladne prepláchnite a vytlačte z nej prebytočnú vodu. Následne zaveste na dobre vetrané miesto aby špongia uschla (nenechávajte v sprche, alebo zatvorené v skrinke v kúpeľni). Pre opakované použitie postup opakujte. Odporúčame ju vymeniť raz za 2-3 mesiace, podľa frekvencie používania. 

pouzite