Kokosové misky z Bali Kartika - Sada pre dvoch

Kód: 2846
€25,90 –8 %
kokosove misky sada kartika bali bohostyle
€25,90 –8 % €23,90
Momentálne nedostupné
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada kokosových misiek - Kartika 

Oba produkty sa navzájom nádherne dopĺňajú. Sú vyrobené zo 100% prírodných materiálov a sú opätovne použiteľné. Táto ekologická sada, leštená kokosovým olejom, je ideálna na štýlové servírovanie smoothie misiek, müsli, cestovín, šalátov a ďalších pochutín podľa Vašej fantázie.

 

Jednoduchý spôsob čistenia a ošetrovania:

  • Kokosovú misku ihneď po použití vypláchnite teplou mydlovou vodou. Pred ďalším použitím sa uistite, že je kokosová miska úplne suchá. Dlhodobo nenamáčajte, ani neudržujte mokré. Ak chcete zachovať životnosť kokosovej misky a lyžičiek, votrite kokosový olej do všetkých produktov po každých 5-10 použitiach.
  • Vyvarujte sa extrémnym teplotám vrátane umývačky riadu, chladničky, mrazničky a mikrovlnnej rúry a extrémne horúcich potravín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

bambooshopbali-logo

BambooShopBali - spoločnosť zameraná na vysoko kvalitné ručne vyrábané výrobky z balijského bambusu a ďalších prírodných ekologických materiálov. Značka je zameraná na účelnosť toho, čo vyrába. Vytvára dizajnové, bezodpadové, ekologicky udržateľné produkty s dlhou životnosťou do vašich domovov, kaviarní, barov a reštaurácií. Sme hrdí na to, že môžeme ponúkať produkty, ktoré sú úžasné nielen pre ľudí, ale zároveň aj pre našu planétu.