Jógová podložka YOGGYS - Marble

Kód: 3615
ZADARMOZADARMO
podlozka na jogu marble yoggys (2)
€135,84
Skladom do 7 dní
Možnosti doručenia

Hľadáte profi podložku na jogu, ktorá vám poskytne komfort, perfektnú priľnavosť, ABSOLÚTNE PROTIŠMYKOVÝ POVRCH pri akejkoľvek jógovej praxi? Potom ste práve objavili TOP typ, ktorému sa nevyrovná žiadna z aktuálne ponúkaných jógamatiek podobného typu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečo je vlastne táto jogová podložka tak špeciálna?

Naše jógové podložky PRO iste poznáte. Jedná sa o rovnaký materiál, tiež rozmer, ale napriek tomu je na nej niečo výnimočné. Ak sa zameriate na dizajn, tak je úplne odlišný od našich ostatných jogových podložiek PRO. Ďalšou špecialitou tejto podložky je jej farba. Možno ste si už všimli, že sme doteraz neponúkli jogové podložky PRO v červenej farbe, ale toto je jej premiéra a zároveň sme chceli, aby bola niečím výnimočná. Z toho dôvodu sme sa tiež rozhodli dizajn v podobe Mantry a zároveň sme vytvorili limitovanú edíciu tejto PRO jogové podložky, ktorá má aj svoj príbeh.

Podložka je dodávaná s praktickým popruhom cez rameno. 

Špecifikácie: 

Výrobca YOGGYS
Farba Ružová
Materiál 100% prírodná guma, PU
Hrúbka podložky 4 mm
Rozmer 183 x 68 cm
Hmotnosť 3,6 kg

 

Popis:

 

INFORMÁCIE k dizajnovej jógovej podložke:

Revolučná, jedinečná recyklovateľná jogová podložka s krásnym dizajnom, ktorá vám bude skvelým pomocníkom na vašej jógovej ceste. Je vhodná na cvičenie všetkých štýlov jogy či pilatesu. Je bezchybná predovšetkým pre dynamickejšie štýly jogy, ako je napr. Ashtanga jóga či powerjóga. Opatrená ABSOLÚTNE protišmykovým povrchom. Táto podložka vám neodkĺzne jednoducho UŽ V ŽIADNEJ jógovej asáne. Povrch tvorí tenká PU (polyuretánová) vrstva vybavená špeciálnou protišmykovou úpravou, základňu potom 100% recyklovateľná prírodná guma. Oba materiály sú spojené tepelnou úpravou, bez použitia toxínov, silikónov, umelých lepidiel, ftalátov a PVC. Bez nepríjemného umelého zápachu. Doporučené čistiť šetrnými čističmi bez bielidiel a vlažnou vodou, ideálne po každej praxi. Neodporúčame používať čističe jogových podložiek na olejovej báze. Neodporúča sa vystavovať dlhodobejšiemu priamemu slnečnému žiareniu.

Navrhnuté v SR, vyrobené mimo štáty EÚ, rešpektované výrobné štandardy a ocenenia EÚ, certifikácia SGS, ISO 9001.

Materiál: Základ - recyklovateľná 100% prírodná guma, tenká vrstva na povrchu - špeciálna PU (polyuretán).

Rozmer: 183 x 68 cm, hrúbka 4 mm.

Váha: 3,6 kg

DODÁVAME VRÁTANE POPRUHOV NA NOSENIE A ORIGINÁLNY PRAKTICKÉ TAŠKY NA CESTOVANIE.

Dodatočné parametre

Kategória: Podložky na jógu
Farba: Ružová
? Hrúbka: 4 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

NEWLOGO_socialmedia_round-03

Česká značka s jógovým vybavením vytvorená s láskou a inšpirovaná prírodou, jogou, a cestovaním.
Jóga znamená spojenie fyzického tela s duševným. Je to cesta, vďaka ktorej sa môžete stať lepším človekom. Značka YOGGYS vznikla pod jógovým obchodom Yoga Store spojením slov YOGA GEAR by YOGA STORE. Ich kvalitné produkty s originálnymi dizajnami vám budú na tejto ceste vašou osobnou motiváciou. Lotosový kvet, ktorý vyrastá z názvu YOGGYS, symbolizuje osvietenie, čistotu lásky a duchovnú dokonalosť. Lotos je symbol večnosti a znovuzrodenia.
Týchto hodnôt a stavu môže človek dosiahnuť vďaka pravidelnej jógovej praxi a teda vďaka vedomému spojeniu tela a duše.

 Cieľom značky YOGGYS je tvoriť kvalitné produkty šetrné k prírode, ktoré spríjemnia a spestria vašu jogovú prax. Dizajnové a zároveň funkčné jógamatky a jógové pomôcky vám budú úžasnou motiváciou zahrnúť jogu medzi vaše každodenné aktivity. Nechajte sa uniesť originálnymi dizajnami, kvalitnými prírodnými materiálmi a vydajte sa na svoju jogovú cestu so značkou YOGGYS.

Jógová značka vytvorená s láskou pre všetky jogínske duše.
YOGGYS - All for yoga, all for yogis.