Čakrová Pyramída Spievajúcich Misiek - Darčekové Balenie

Kód: TIBS-19
€235,08
Odoslanie do 2-3dní
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

Zvuk každej misky je naladený na konkrétnu čakru odkazujúcu na energetické centrá v ľudskom tele. Pomôžu vám dosiahnuť pokoj a rovnováhu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Očarujúca darčeková súprava čakrovej pyramídy obsahuje tieto spievajúce misky:

Koreň (červená) - uzemnenie - nachádza sa v spodnej časti chrbtice, riadi inštinkty a je zodpovedný za fyzickú silu, telesné zdravie 

Sakrálna (oranžová) - Kreativita - nachádza sa asi 3 cm pod pupkom. Je zodpovedná za sexualitu, kreativitu, emócie.nahata - srdcová čakra, zodpovedná za lásku a vzťahy s blízkymi 

Solar Plexus (žltá) - Radosť - stimuluje vnútornú silu, posilňuje intelekt 

Srdce (zelená) - Láska - zodpovedné za lásku a vzťahy s blízkymi. 

Hrdlo (modrá) - Pokoj – ovplyvňuje komunikáciu, reč, jasnosť správy, sebavyjadrenie. Tretie oko (indigo) – Intuícia – nachádza sa približne na úrovni obočia. Je zdrojom intuície, spája telo s duchom. 

Koruna (fialová) - Spojenie - nachádza sa tesne nad temenom hlavy, je kanálom pre duchovný život, spája človeka s vesmírom. 

Boky a okraj spievajúcich misiek vibrujú a vytvárajú zvuk. Použite drevený koniec palice, aby miska spievala. Polstrovaný koniec tvorí božský zvuk. Špeciálny darček, ktorý niekomu urobí viac než len radosť - prináša trochu vnútorného pokoja navyše. 

ROZMERY: 52 x 39cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Spievajúce misky - Čakra
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: