Zbierajte lapače v bonusovom programe

Bonusový systém predstavuje spôsob poďakovania za vaše nákupy v našom eshope. Pre verných a pravidelných zákazníkov ponúkame bonusový systém za realizované nákupy a ďalšiu aktivitu (registrácia, prihlásenie k odberu mailingu). Celková suma, ktorú vynaložíte na nákup našich produktov, bude automaticky prevedená na bodovú hodnotu a to v pomere 0.05 EUR = 1 lapač/ 1.25 CZK = 1 lapač. Lapače môžu zbierať všetci registrovaní aj neregistrovaní zákazníci.

 

Ako môžem získať lapače?

Lapače získavate za každý uskutočnený a zaplatený nákup. Akonáhle zhromaždíte dostatok lapačov, môžete ich uplatniť v rámci vášho ďalšieho nákupu. Inými slovami: čím viac nakupujete, tým väčšie zľavy môžete získať. Lapačov sa vám pripočítajú až po uhradení objednávky a nie hneď po nákupe. Naopak po stornovaní alebo dobropisovaní faktúry (keď sa tovar vráti neprevzatý alebo ako vrátený) sa lapačov odčítajú rovnakým vzorcom, ako sa pripísali. Lapačov sa pripočítajú podľa vzorca

 

piktogram-1  5 CZK = 1 lapač / 1 EUR = 1 lapač.

 

Môžem získať lapače aj inak?

Áno môžete. Za vašu registráciu vás odmeníme 100 lapačmi. Za prihlásenie k odberu noviniek máte od nás 50 lapačov.

 

Registráciou do klubu Bohostyle získate aj ďalšie  vernostné výhody a zľavy! 

 

Ako môžem lapačov uplatniť?

Vaše nazbierané lapače vám prinášajú zľavy. Stav vašich lapačov môžete vidieť po prihlásení k svojmu zákazníckemu účtu. Neregistrovaným zákazníkom pošleme e-mail s informáciou o stave ich bonusového konta + PIN kód pre ich uplatnenie. V košíku vidíte stav bonusových lapačov s možnosťou ich použitia.

Kombinácia so zľavovými kupónmi

Na jednej objednávke nie je možné použiť lapače na zľavu a zároveň uplatňovať zľavový kupón. Ak chcete uplatniť kupón, nebudete mať možnosť zlacniť objednávku použitím lapačov a naopak. Použitý zľavový kupón ovplyvňuje celkovú čiastku objednávky a tým pádom aj celkový počet získaných lapačov.

Prehľad lapačov ...

Prehľad počtu získaných lapačov je vždy dostupný zo stránky "Prihlásenie" a po kliknutí na "Môj účet" v pravom hornom rohu nášho e-shopu. Po prihlásení do vášho účtu sa dozviete bilanciu vaších lapačov na základe uskutočnených nákupov. Prosím, berte na vedomie, že počet vašich lapačov bude pripočítaný až po uhradení objednávky. Po každom uplatnení vašich lapačov bude ich počet okamžite odpočítaný z vášho bonus účtu.

Čo keď si zakúpim produkt bez využitia lapačov a rozhodnem sa ho vrátiť? Čo sa stane so získanými lapačmi?

Keď vraciate zakúpený produkt, tak zároveň vraciate získané lapače. Vaša bodová bilancia bude prepočítaná späť na pôvodný stav pred týmto nákupom.

A čo platnosť mojich lapačov?

Platnosť Vašich lapačov je obmedzená na 365 dní. Preto ich používajte v predstihu a často!

Ďalšie informácie

Lapače nie sú menou a nemajú žiadnu skutočnú peňažnú hodnotu. Vyhradzujeme si právo kedykoľvek zmeniť parametre programu, prípadne ho zrušiť. V prípade zneužitia programu alebo podvodu budú sankcie zahŕňať pozastavenie zákazníckeho práva na účasť v tomto programe. Pri výmene tovaru sa NEDAJÚ lapače uplatniť!

 Prečítajte si viac o výhodách a našom - Vernostnom klube Bohostyle