O nás

E-shop Bohostyle.sk vznikol v roku 2018 s myšlienkou prinášať ľuďom kvalitné produkty do ich životov a príbytkov  s dôrazom na udržateľnosť a ekológiu. Orientujeme sa na bohémsky štýl, čo práve vystihuje aj celkovú filozofiu e-shopu. Výraz "Bohém"  je určený práve pre ľudí, ktorý sa neboja odlíšiť a dopriať si rozmanitosť a voľnosť vo všetkých smeroch. Nie je to však bezhlavá voľnosť, ale rozumná, ktorá nás núti premýšlať o živote a čase, ktorý tu na zemi strávime, do čoho investujeme svoju energiu a čo tu po nás zostane. Páči sa nám najmä jednoduchosť Škandinávskeho štýlu s prvkami hygge či rôzne etno výrobky z Indie a Indonézie. 

Internetový obchod Bohostyle je rozdelený do štyroch hlavných sekcií v ktorých nájdete rozličné produkty. Prvou sú dekorácie a doplnky - tu nájdete krásne aj praktické vecičky, ktoré dodajú vášmu bytu či domu ten správny šmrnc a urobia z neho priestor, ktorý bude mať skrátka dušu. 

Druhou sekciou je nábytok - objavíte tu jedinečné kúsky nábytku od dizajnérov z celého sveta.  Či už chcete zariadiť obývačku, kuchyňu, detskú izbu či spálňu u nás si určite vyberiete nábytok, ktorý splní vaše najprísnejšie kritériá.

Treťou sekciou je Lifestyle - Nájdete tu všetko čo sa viaže k životnému štýlu od módnych doplnkov, osobnej starostlivosti, jógy a meditácie až po zdravie či skvelé produkty pre vášnivých cestovateľov či kreatívcov

Štvrtú sekciu tvoria produkty pre deti - detský nábytok, dekorácie do detskej izby, hračky či iné doplnky pre maximálne pohodlie vaších malých šibalov.

Samostatnú kategóriu tvoria DARČEKY - pre vašich blízkych, rodinu, priateľov či darčeky na každú príležitosť. Určite ich neprehliadnite!

Tento projekt nie je pre nás len biznisom, ale celoživotným poslaním. Preto sa maximálne orientujeme na zákaznícku spokojnosť o čom svedčia aj hodnotenia a recenzie zákazníkov, ktorý u nás už nakúpili. Každý problém sa snažíme riešiť v prvom rade k spokojnosti zákazníka. Veľmi dôležitá je pre nás aj zákaznícka starostlivosť a komunikácia. Preto je možné sa s nami spojiť takmer 24/7 prostredníctvom online četu na webe, telefónom čísle alebo emailom. Ak nás aj zrovna nezastihnete, každú požiadavku riešime veľmi promtne, takisto sme schopný naplniť aj špeciálne želania v prípade, že chcete tovar darčekovo zabaliť či vyzdvihnúť na konkrétnom mieste. Pre našich verných zákazníkov máme aj množstvo výhod, ak chcete získať nie len fantastické zľavy, ale aj prehľad o vašich objednávkach zapojte sa do nášho vernostného klubu Bohostyle

Ak chcete získať viac inšpirácie či informácií o rôznch témach prečítajte si náš Blog

Zostante s nami v spojení a sledujte nás aj na Instagrame či Facebooku.

Naše motto znie: "Malými zmenami k lepším zajtrajškom a udržateľnejšiemu životu".

Veríme, že sa vám naše výrobky ako aj filozofia značky zapáčia.

Prajeme vám príjemný nákup. 

lubos_kravec_email

Ľuboš Kravec - CEO

www.Bohostyle.sk