O nás

spolocna_o_nas

Sme mladá dvojica Ľuboš a Miška. Radi sa obklopujeme príjemnými vecami, ktoré majú v sebe energiu! Páči sa nám minimalizmus, takže si nepotrpíme na množstve, skôr na kvalite. Radi si doma vytvárame útulnú atmosféru s dekoráciami, ktoré majú "dušu". Sú nám blízke orientálne, ázisjké či marocké prvky. Miška mala vždy vzťah k ručnej výrobe rôznych minerálnych náramkov, náhrdelníkov, náušníc, či maľovaniu obrazov. Svoje portfólio pod značkou "Vrabka Style" neskôr rozšírila aj o ekologické vonné sviečky zo sójového vosku. Ľuboša zas baví práca s drevom, svoj záujem o drevo prejavil už na  strednej drevárskej škole, kde študoval dizajn nábytku a interiéru. Vyrába rôzne dekoratívne svietidlá a iné bytové doplnky zo starého dreva či konárov. Drevo ako prírodný materiál, perfektne zapadá do bohémskeho interiéru. Ak sa chcete inšpirovať, prezrite si našu ponuku.

E-shop Bohostyle.sk sme sa rozhodli založiť v roku 2018. Dovtedy sme naše výrobky predávali len na miestnych trhoch, či iných internetových portáloch. Našu ponuku spestrila aj časť bohémskej módy, keď sme doviezli na Slovensko prvé kusy jedinečných kožených BOHO sandálok, ktoré sú vyrábané ručne z pravej kože priamo v slnečnom Grécku. Ich miestna výrobkyňa PinkyPromisseAccs na nich pracuje s maximálnou precíznosťou a dôrazom na detail, sú zdobené pestrofarebnými ozdobami, pom-ponami, retiazkami, strapcami či inými drobnými minerálmi. Modelová škála sandálok je v celku široká, môžete si vybrať klasické ploché, na platforme alebo aj šnurovacie "gladiátorky". Mišku všetky hneď na prvý pohľad očarili! Po pozitívnych reakciách okolia a prieskume trhu zistila, že takto kvalitné sandále ručnej výroby u nás nie sú dostupné a tak sme sa stali ich oficiálnymi distribútormi pre Slovensko a Českú republiku.

Po spustení e-shopu sme sa do našej ponuky rozhodli zaradiť aj iné bytové dekorácie či textilné doplnky v bohémskom štýle, od sošiek Budhu až po šamanské lapače snov. Keďže sme tiež zástancovia ekologického zmýšľania a zdravého životného štýlu, máme tu pre vás aj ekologické produkty do kúpeľne, kuchyňe či domácnosti, ktoré by mali prispievať k udržatelnosti životného prostredia a našej prírody. Myslíme si, že je našou ľudskou povinnosťou byť k nášmu domovu (Zemi) zodpovedný a na dennej báze sa zaoberať aj týmito otázkami, aby sme ako inteligentné bytosti nezanechali nasledujúcim generáciám len haldy odpadu. Naše motto teda znie: "Malými zmenami k lepším zajtrajškom a udržateľnejšiemu životu". Ak sa chcete o nás a našich produktoch dozvedieť viac, prezrite si rubriku My v médiách.

Veríme, že sa vám naše výrobky ako aj filozofia značky zapáčia.

Ak chcete získať fantastické zľavy a výhody, zapojte sa do nášho vernostného klubu Bohostyle.

Prajeme vám príjemný nákup. 

Ľuboš & Miška 

www.Bohostyle.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie