Difuzér Lemon Verbena esenciálny olej - 200ml

Kód: RDEO-09
€33,78
Odoslanie do 2-3dní
Môžeme doručiť do:
31.7.2024
Možnosti doručenia

Krásny klasický veľkoplošný difuzér vyrobený z éterických olejov, ktorý očarí a poteší vaše čuchové bunky. Vôňa sa pomaly vsaje do tyčiniek a naplní každú miestnosť so skutočne jemnou aromatickou vôňou. Veľká sklenená nádoba s objemom 200 ml, zaručuje výdrž až 12 týždňov.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Difuzér Lemon Verbena esenciálny olej - 200ml

 
Čisté oleje z rastlín, bylín a stromov sa už tisíce rokov používajú na zvádzanie, očarovanie a liečenie. Teraz môžete uvoľniť starodávnu mágiu a silu aromatických olejov vo svojom dome.
 
Tento krásny klasický difuzér obsahuje len prírodné esenciálne oleje (základ je z minerálneho oleja), aby očaril a potešil Vás, Vašu rodinu a priateľov. Jemná vôňa sa pomaly vsiakne do tyčiniek a naplní každú miestnosť s nádhernou a naozaj aromatickou vôňou. Vôňa môže trvať až 12 týždňov.
 
Pred použitím odstráňte balenie. Jednoducho otvorte veko, vytiahnite zátku a umiestnite indonézske tyčinky do hrdla nádoby. Prípadne, akonáhle tyčinky nasiakli olej, otočte ich a znovu vložte do sklenenej nádoby s olejom nasiaknutým koncom. Dosiahnete tým rýchlejšie uvoľnenie vône.
 

Materiály/zloženie: 

-Pure Essential Oils
-Dipropylene Glycol
-Reeds
-Glass Bottle
-Gift Box
 
Krajina pôvodu: 
 
Anglicko

Dodatočné parametre

Kategória: Difuzéry
Hmotnosť: 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: