Krištáľová guľa na stojane 80mm

Kód: AWCBALL-05
€21,86
Odoslanie do 2-3dní
Môžeme doručiť do:
28.9.2023
Možnosti doručenia

Nič nie je spojené s magickou mocou veštenia viac ako Krištáľová guľa. Obraz veštca ktorý pozerá do gule a predpovedá vašu budúcnosť, je len jedným aspektom tejto položky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kryštálová guľa je spomenutá v knihe zjavenia a spomínaná v legende o kráľovi Arturovi, ktorý si nechával radiť od kúzelníka Merlina ktorý veštil prostredníctvom svojej krištáľovej gule ...

V stredoveku ich používali Scryers (veštci), často ich rady odovzdávali svojim učencom. Je to nástroj na dosiahnutie a komunikáciu s vyššou mocou.

Kryštálové gule sa ťažko vyrábajú a sú vyrobené z vysoko kvalitného optického skla. Keďže guľa musí byť bezchybná, mnohé sa musia po výrobe zlikvidovať. Čím je loptička väčšia, tým pravdepodobne vznikne chyba, a preto sú väčšie veľkosti nepomerne drahšie.

Upozornenie!
Aj keď to je samozrejmosť, tak je dobré spomenúť že vďaka svojmu tvaru a materiálu z ktorého sú gule vyrobené, keď sú nechané na priamom slnku je tam malá šanca že môže vzniknúť požiar. Preto doporučujeme aby ste boli extra opatrný ked si ju budete chcieť vystaviť.  

Dodatočné parametre

Kategória: Krištáľové gule
Hmotnosť: 0.5 kg
Materiál: Sklo
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
A Avatar autora | 17.1.2023
Produkt je super!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: