Ako používať indické vonné kužele

Máte radi vôňu orientu ? Ak áno určite ste už niečo začuli o indických vonných kužeľoch. Tieto malé kužele, ktoré majú výšku len 25mm dokážu horieť zhruba 20-30min. Fungujú podobne ako známejšie vonné tyčinky. Stačí zapáliť špičku kužeľa a sfúknuť. Ten už následne bude postupne tlieť a uvoľňovať svoju vôňu po vašom príbytku. Momentálne sú najobľúbenejšie vône levanduľa, santálové drievko, citrón, či jasmín. Záleží len od vás, či vám robia lepšie sladké alebo jemnejšie vône. 

mobil_banner_indicke_vonne_kuzele2

Z dôvodu bezpečnosti je dobré vonné kužele vždy umiestniť na keramický tanierik alebo podšálku. Prípadne použiť orginálny stojan.

V tomto stojane je v strede plechová priehlbinka určená práve na vonný kužeľ a dookola sú štyri dierky na umiestnenie vonných tyčiniek, môžete si tak nakombinovať svoju obľúbenú vôňu a ešte vám drevený stojan "Kužeľovitá veža" poslúži ako krásny etnický bytový doplnok do bohémskeho interiéru. 

drevený_stojan_na_vonne_kuzele

A ešte tu máme niečo aj pre fajnšmekrov, vonné kužele - "Tečúci dym" , ktoré dokážu vytvoriť efekt tečúceho dymu v stojane "Bambus a jazierko" špeciálne určenom na tieto kužele. Tieto kužele majú od spodnej strany dierku a po zapálení ich dym nie len krásne vonia, ale vytvorí domáci "vodopád" :)

Balenie kužeľov "Tečúci dym" sa skladá z mixu rôznych vôní a je len na vás, ktorú práve zo škatuľky vyberiete. 

stojan_na_vonne_kuzele_bambus_a_jazierko

Dúfame, že ste sa inšpirovali a možno dozvedeli niečo nové o typoch, používaní a vôňach indických vonných kužeľov. Ak vás vonné kužele zaujali, môžete si ich objednať priamo na našom e-shope. Hodia sa práve do pochmúrneho jesenného počasia, aké vonku práve prevláda, neprepadnite jeho únavnej energii...vytvorte si pohodlie, pustite meditačnú hudbu, zapáľte sviečku a spravte si oázu pokoja priamo u vás doma. Prajeme vám pekný a pokojný deň priatelia. 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie